Nasze warsztaty oparte są na innowacyjności i wieloletnim doświadczeniu w pracy z rodzinami, dziećmi i młodzieżą. Wykorzystujemy opracowane przez nas autorskie materiały szkoleniowe, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i są skuteczne w pedagogizacji rodziców i uczniów.

FOTORAMKI

Podczas warsztatów “Szkoła dla Rodziców” oraz warsztatów decoupage w których uczestniczą dzieci i rodzice wykorzystujemy “fotobudkę”, czyli urządzenie które robi zdjęcia i drukuje je “do ręki”. Rodzice mają możliwość razem z dziećmi zrobienia własnej galerii zdjęć by potem umieścić je w spersonalizowanej ramce. Podczas zajęć omawiana jest rola współpracy rodzica z dziećmi oraz wzmacniana więź emocjonalna.

EKOLOGICZNE PRZYBORY SZKOLNE

Podczas warsztatów ekologicznych wykorzystujemy drewniane przybory, jako sposób na zastąpienie wszechobecnego plastiku. Dzieci i młodzież personalizują przybory szkolne, wykonują i ozdabiają własne piórniki, linijki, ekierki, itp. Zajęcia połączone są z warsztatami decoupage. Rolą zajęć jest uświadomienie młodym ludziom jak duże znaczenie ma ekologia oraz podniesienie wiary we własne możliwości.

Podczas realizacji warsztatów rękodzieła wykorzystujemy przygotowane przez nas materiały. Praktycznie nieograniczona jest ilość pomysłów, dzięki którym można zorganizować ciekawe zajęcia dla osób w różnym wieku. Możliwość wykorzystywania własnych, autorskich materiałów wpływa też znacząco na obniżenie kosztów zajęć.