DODATKI WESELNE

Zaproszenia dla Gości.

Cena ustalana indywidualnie w zależności od ilości zamówień, już od 20 złotych za sztukę. Powyżej 100 sztuk dodatkowe rabaty!

WINIETKI NA STÓŁ

Zapraszamy do zamówienia naszych oryginalnych winietek na stół. Dzięki naszym winietkom w elegancki sposób wskażecie Państwo Gościom weselnym miejsce przy stole. Winietki posiadają wymiary 5 cm x 9 cm, wykonane są ze sklejki, ręcznie szlifowanej aby była miła w dotyku, w naturalnym kolorze drewna. W cenie winietki wydruk wizytówki z imieniem i nazwiskiem Gościa – listę gości podsyłają Państwo e-mailem.

Cena:

  • 1,79 zł za 1 sztukę przy zamówieniu razem z fotobudką lub innymi ofertami powyżej 400,00 złotych
  • 2,35 zł za 1 sztukę bez zamówienia fotobudki lub innych ofert.

Koszt wysyłki 17,00 zł.


PODZIĘKOWANIA DLA GOŚCI

                                               Breloki na klucze

Zastanawiasz się jaką niespodziankę przygotować dla gości weselnych, by nie tylko ich zaskoczyć ale by mieli także pamiątkę z wesela? Warsztat Kreatywności proponuje oryginalne breloki na klucze, które Waszym cudownym gościom będą długo przypominać to niesamowite wydarzenie. Breloki są personalizowane imieniem i nazwiskiem Pary Młodej oraz datą ślubu. Zawierają wygrawerowane teksty: “Dziękujemy za przybycie”, “Dziękujemy za przybycie, zaczynamy nowe życie”, “Dziękujemy że jesteście z nami w ten cudowny dzień”, “Dziękujemy goście mili żeście z nami się bawili”. Breloki wykonane są ze sklejki w kształcie serca, ręcznie szlifowanej o wymiarach 5 cm x 5,5 cm. Do breloka dołączone jest metalowe kółko na klucze.

Cena dotyczy za komplet 5 sztuk:

  • 8,95 zł za 1 komplet przy zamówieniu razem z fotobudką lub innymi ofertami powyżej 400,00 złotych.
  • 11,00 zł za 1 komplet bez zamówienia fotobudki lub innych ofert.

Koszt wysyłki 17,00 złotych.


                                                                      RAMKA NA ZDJĘCIA Z FOTOBUDKI

Oferujemy Państwu niepowtarzalne, przez nas opracowane podziękowania dla Gości weselnych, które doskonale sprawdzają się razem z zamówioną na Państwa uroczystość fotobudką. Goście weselni otrzymują pamiątkę, która przez wiele lat będzie im przypominać o tym szczególnym wydarzeniu. Spersonalizowana ramka  z motywem weselnym, doskonale prezentować się będzie na komodzie, szafce nocnej czy kominku przypominając najbliższym o tych chwilach które spędzili na Państwa uroczystości, a wsunięte w nią zdjęcie z fotobudki z każdym spojrzeniem będzie budziło uśmiech na twarzy. Wymiary ramki 17 cm x 6 cm, okienko: 4 cm x 3 cm, podstawka: 7,5 cm x 4 cm. Ramka jest ręcznie szlifowana, aby była estetyczna i miła w dotyku, wykonana ze sklejki w kolorze naturalnego drewna. Ramka może być wręczana gościom weselnym przez animatora fotobudki jako podziękowania za przybycie.

Cena:

  • 5,95 zł za 1 sztukę przy zamówieniu razem z fotobudką lub innymi ofertami powyżej 400,00 złotych.
  • 7,95 zł za 1 sztukę bez zamówienia fotobudki lub innych ofert.

Koszt wysyłki 17,00 złotych.


PODŚWIETLANY NAPIS LOVE

Wysokość napisu to jeden metr, po rozłożeniu ponad 4 metry. Napis świetnie sprawdza się na sali weselnej jak i podczas sesji fotograficznych. Sterowany jest pilotem bezprzewodowym, dzięki czemu istnieje możliwość zmiany palety kolorów i dostosowywanie napisu do oświetlenia sali. Można także włączyć funkcję DEMO (miganie) czy zmiana natężenia światła. Napis przywożony jest na salę przed uroczystością weselną, odbierany ok. 18.00 w dniu poprawin. Dojazd do miejscowości w powiecie goleniowskim bezpłatny, dalej ustalany indywidualnie.

Cena:

  •  250 złotych za wynajem w przypadku zamówienia fotobudki lub skorzystaniu z innych ofert na kwotę minimum 400 złotych,
  • 350 złotych przy wynajęciu tylko napisu.