DODATKI WESELNE

PODZIĘKOWANIA DLA GOŚCI

Oferujemy Państwu niepowtarzalne, przez nas opracowane podziękowania dla Gości weselnych, które doskonale sprawdzają się razem z zamówioną na Państwa uroczystość fotobudką. Zamiast cukierków, magnesów na lodówkę czy ciasteczek zapakowanych w kartonik, goście weselni otrzymują pamiątkę, która przez wiele lat będzie im przypominać o tym szczególnym wydarzeniu. Spersonalizowana ramka w dwóch kolorach z motywem weselnym, doskonale prezentować się będzie na komodzie, szafce nocnej czy kominku przypominając najbliższym o tych chwilach które spędzili na Państwa uroczystości, a wsunięte w nią zdjęcie z fotobudki z każdym spojrzeniem będzie budziło uśmiech na twarzy.

Ramki mogą zostać przygotowane na wesele ale też inne uroczystości jak 18-stka, 40-stka, event branżowy/firmowy, Komunia święta, itp. Przy zamówieniu należy podać ilość sztuk, kolor (biały lub naturalny), motyw (gołąbki czy obrączki) oraz dane do personalizacji (np. imiona Pary Młodej, data, miejsce). Przygotujemy dla Państwa indywidualną wycenę.


 

 

 

 

 

 

 


PODŚWIETLANY NAPIS LOVE

Wysokość napisu to jeden metr, po rozłożeniu ponad 4 metry. Napis świetnie sprawdza się na sali weselnej jak i podczas sesji fotograficznych. Napis sterowany jest pilotem bezprzewodowym, dzięki czemu istnieje możliwość zmiany palety kolorów i dostosowywanie napisu do oświetlenia sali. Istnieje możliwość włączenia funkcji DEMO (miganie) czy zmiana natężenia światła. Napis przywożony jest na salę przed uroczystością weselną, odbierany ok. 18.00 w dniu poprawin. Dojazd do miejscowości w powiecie goleniowskim bezpłatny, dalej ustalany indywidualnie.

Koszt wynajęcia: 250 złotych.