F O T O B U D K A

Podczas wesela niezwykle ważne jest zapewnienie wszystkim gościom niezapomnianych i pełnych miłych wspomnień chwil związanych z tym szczególnym dla Pary Młodej dniem. Dlatego w swojej ofercie kładziemy nacisk, aby z pełną kulturą i profesjonalizmem stać się częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Wiemy jak ważny jest profesjonalizm, a jednocześnie dbamy o to, by zabawa była niezapomniana przez wszystkich gości. Proponowana przez nas FOTOBUDKA jest urządzeniem wyprodukowanym w roku 2018, posiadającym najnowsze rozwiązania technologiczne. Dmuchany podświetlany LED namiot, na zewnątrz koloru białego, z możliwością podświetlania każdej ścianki innym kolorem powoduje, że na każdej sali wygląda elegancko, niezależnie od wystroju i miejsca wesela. FOTOBUDKA obsługiwana jest przez animatora, który dla o bezpieczeństwo gości, pomaga im w obsłudze oraz pomaga uzyskać najlepsze efekty zdjęć. Do zamówionej FOTOBUDKI dołączany jest zestaw pełen wesołych gadżetów, na życzenie księga gości a także podczas trwania usługi nieograniczony wydruk zdjęć w formatach 5 x 15 cm, 10 x 15 cm wraz z nadrukiem ( np. imionami Pary Młodej i datą). W swojej ofercie posiadamy 4 podstawowe pakiety, które na Państwa życzenie mogą zostać rozszerzone lub zmienione w zależności od potrzeb.

Jak wygląda zamówiona u nas usługa?

Podczas podpisania umowy ustalamy z Państwem termin, miejsce, liczbę godzin wraz z godziną rozpoczęcia pracy fotobudki. E-mailowo ustalamy szczegóły (np. związane z personalizacją wydruków), przygotowujemy umowę i wpłacają Państwo zadatek na nasze konto. I to w zasadzie wszystko z Państwa strony, my dbamy o to by o ustalonej godzinie stawić się u Państwa i rozpocząć usługę. Współpracujemy z DJ-em, lub orkiestrą którzy zachęcają gości do skorzystania z atrakcji, a osoba – animator fotobudki – pokazuje gościom jak obsługiwać sprzęt i dba o bezpieczeństwo. Każdy “do ręki” otrzymuje wydruk zdjęcia np. w postaci dwóch pasków, który to jeden z pasków wraz z życzeniami może wkleić do “Księgi Gości”. W trakcie trwania usługi Goście mają do wyboru kilkadziesiąt gadżetów, które mogą wykorzystywać przy robieniu zdjęć. Po zakończeniu ustalonych godzin pracy fotobudki, w ciągu 15 minut sprzęt jest składany a Państwo mają wspaniałą pamiątkę. Ponadto, w ciągu 48 godzin po zakończeniu usługi przesyłamy link do wirtualnego dysku, który można rozesłać do wszystkich uczestników uroczystości. W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy się z nami kontaktować.

***

Wchodząc w zakładkę “Dodatki Weselne” mogą Państwo zamówić nasze autorskie, spersonalizowane ramki na zdjęcia jako podziękowania dla Gości weselnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

* * *
Pakiet FOTOBUDKA BASIC
(najlepsza na wesela i  przyjęcia do maksymalnie 70 – 80 gości)
czas trwania: 1,5 godziny
nielimitowany wydruk zdjęć,
obsługa animatora,
zestaw gadżetów do wykorzystania
namiot LED dmuchany
dysk on-line ze zdjęciami gratis
personalizacja wydruku
dopłata do Księgi Gości 70 zł
dojazd: do 30 km bezpłatny
cena: 550,00 złotych
* * *
FOTOBUDKA CLASSIC
(najlepsza na wesela i przyjęcia od 80-120 gości)
czas trwania: 2,5 godziny
nielimitowany wydruk zdjęć,
obsługa animatora,
zestaw gadżetów do wykorzystania
namiot LED dmuchany
dysk on-line ze zdjęciami gratis
personalizacja wydruku
dopłata do księgi gości 50 zł
dojazd: do 50 km bezpłatny
cena: 850,00 złotych
* * *
FOTOBUDKA CLASSIC PLUS
(najlepsza na wesela i przyjęcia od 90 do 130 gości
czas trwania: 3 godziny
nielimitowany wydruk zdjęć,
obsługa animatora,
zestaw gadżetów do wykorzystania
namiot LED dmuchany
pendrive ze zdjęciami gratis
galeria on-line zdjęć (3 miesiące)
personalizacja wydruku
Księga gości (dopłata 50 zł – wklejenie zdjęcia wraz z życzeniami)
dojazd: do 50 km bezpłatny
cena: 950,00 złotych brutto
* * *
FOTOBUDKA PREMIUM
(najlepsza na duże przyjęcia i wesela, powyżej 130 gości)
czas trwania: 4 godziny
nielimitowany wydruk zdjęć,
obsługa animatora,
zestaw gadżetów do wykorzystania
namiot LED dmuchany
pendrive ze zdjęciami gratis
galeria zdjęć on-line (3 miesiące)
personalizacja wydruku
Księga gości dopłata 50 zł
dojazd: do 100 km bezpłatny
cena: 1150,00 złotych

* * *

Księgi Gości

W ofercie posiadamy dwa najładniejsze wzory Księgi Gości Weselnych, do których wklejane są wraz z życzeniami zdjęcia z fotobudki. Wykonana ze sztywnej okładki w kolorze srebrnym, w środku na pierwszej i drugiej stronie informacje o Weselu, liczba stron 40 (twardy papier, biały). Księga gości znajduje się przy fotobudce wraz z kompletem kolorowych długopisów, gdzie obok wklejonego zdjęcia, Goście Weselni mogą własnoręcznie złożyć pisemne życzenia dla Pary Młodej.

***

PROJEKTY SZABLONÓW ZDJĘĆ

Wybierając szablon zdjęcia mogą zdać się Państwo na nas, wybrać istniejący szablon zamieszczony poniżej (podając nr z czerwonego kółka) lub podesłać przykładowy szablon z internetu lub wzór, a przygotujemy według Państwa indywidualnych sugestii.

Informacje o usłudze FOTOBUDKA” zawarte są także w naszym poradniku w formacie PDF. Można go pobrać –> TUTAJ<–